Dům v Olomouci

Hodolanska-23-orto Hodolany Hodolany

Prodej domu na ulici Hodolanská 23, Olomouc se zastavěnou plochou 385 m2 a zahradou cca 100 m2, https://www.podnikatelskenemovitosti.cz/#oc
Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, lze jej zvednout o celé patro, aby se dorovnala výška s vedlejšími domy a propojit horní patro s domem ve dvorním traktu. Dům je suchý v technicky dobrém stavu, pokoje mají velkou světlou výšku, všechny energie v domě zachovány i s měřidly. Dům má velký potenciál, přízemí 130 m2 a ve dvoře další stavba 6 x 14 m na dvě patra. Zvednutím domu a propojením vznikne slušná plocha a v přízemí je možné mít provozovnu, kanceláře, ordinací apod. nebo v přízemí zachovat 2 byty 1+1 k následnému pronájmu + byt/byty nahoře se společnou zahradou, u domu tramvajová zastávka. Nelze v domě bydle a rekonstruovat, je nutné vyklidit celý prostor od vybavení, nahromaděného nábytku a vyklestit celou zahradu tak, aby se celý prostor otevřel.

Hodolanska Hodolanska-23-snimek Hodolanska-23-orto

RD Koryčany, Blišice

Dum Blisice13-orto Blisice-snimek

Nabízíme k prodeji dům se zahradou cca 1000 m2 v Koryčanech, část Blišice. Zastavěná plocha 500 m2 + zahrada 950 m2, bez dluhů a zástav. Skutečný stav domu: lze použít přední část domu k rekonstrukci a zbytek je na zbourání a přístavbu. Zahrada je celá zarostlá nálety, dům nebyl 7 let používán. Nelze v něm bydlet, je to na kompletní rekonstrukci. Místo pěkné na kopečku, i velká zahrada, je tam elektřina, voda, kanalizace. Cesta před domem je rozkopaná, energetici pokládají elektřinu do země. Po rekonstrukci bude vhodný k rekreaci jako chalupa nebo na trvalé bydlení. Po zbourání jde o nádhernou parcelu. K prodeji hned.

Prodej RDv Dolní Chrastavě u Liberce

Img_1057 Img_1056 Img_1055

Prodej dvoupodlažního RD v Dolní Chrastavě se zahradou a pozemkem cca 3 tis. m2. Lze zrekonstruovat a rozdělit na byty, nebo bydlení s podnikáním. Doposud sloužil i pro lékařskou praxi. Cena 3,5 mil. Kč k jednání.

D-chrastava-orto D-ch-orto D-chrastava-snimek

Nemovitosti k podnikání