Inzerce zdarma

Navštivte inzertní webový portál  nemovitostí a příležitostí a  inzerujte zdarma na Portále podnikatelských nemovitostí a investičních příležitostí! www.podnikatelskenemovitosti.cz 

Banner-novy-cernozlaty Scanppn Ppn-logo_web

Portál podnikatelských nemovitostí a investičních příležitostí usnadňuje vzájemné propojení poptávek s nabídkami nemovitostí k podnikání 

Portál vznikl na základě mnohaleté zkušenosti se složitým vyhledáváním podnikatelských nemovitostí, investičních, finančních a ekonomických příležitostí, pro velké společnosti i malé zájemce, a to poptávkou od přímých vlastníků, využitím soukromých i veřejných informací, z územních plánů a katastru nemovitostí, přes různé realitní, investiční a zprostředkovatelské servery.

Téměř každá expandující společnost buď, hledá vhodnou nemovitost, pozemek, výrobu, sklady, prostory  apod. pro své podnikání, nebo má ve svém majetku nemovitost, kterou by ráda zhodnotila nebo nabídla k pronájmu či prodeji. Majitelé firem chtějí -  z různých důvodů – nabídnout své firmy vhodnému následovníkovi nebo chtějí se svou společností expandovat.

Stejné je to v oblasti investic, finančních produktů, dotací, prodeje firem nebo podílů, (= oblast  M&A – fúze a akvizice, kapitálové propojení či zmíněné hledání vhodných následovníků), dále ekonomického a finančního poradenství, auditů, právních služeb či aktuálních informací z byznysu.

Cílem tohoto portálu je rychlé zpřístupnění všech poptávek a nabídek ze všech oblastí byznysu, které se ihned dostanou ke druhé straně tj. každému, kdo tyto stránky navštíví a předmětnou poptávku či nabídku po nemovitosti, investiční příležitosti, financích, zaměstnancích, spolupráci apod., do příslušné rubriky se svým kontaktem vloží.

Poptávky po nemovitostech a příležitostech k podnikání jsou zdarma. Vložený požadavek je obratem zveřejněn a zpřístupněn široké veřejnosti, vlastníkům, firmám, zprostředkovatelům, profesním komorám a partnerským společnostem v ČR a zájmových lokalitách.

Zadejte si Váš požadavek do příslušné kategorie a můžete se věnovat jiným aktivitám, portál bude pracovat za Vás.

Nemovitosti k podnikání